Ostsin tolmuimeja noortele, kes hakkavad koos elama väikeses korteris, seetõttu valisin väikese mudeli. Seni on mulle öeldud, et see on töökindel, imeb hästi ja juhtme pikkus on piisav.
Pärast toote arvutiga ühendamist ei toiminud algul väljutusnupp ja kui lõpuks õnnestus sahtel avada ja DVD sisestada, ei suutnud seade seda lugeda. Pärast algset jändamist sahtliga tuli järgmine pettumus: lugeja ei töötanud. Proovisin korduvalt; võib-olla ühe korra viiekümnest luges selle korraks sisse.