Kiik on täiesti suurepärane; mina ja mu naine kirume, et me seda varem ei ostnud. Poeg on 8‑kuune ja talle meeldib see väga. See on nii mugav, et ta jäi selles magama, seega soovitame seda ka lapse uinutamiseks.
Super. Need pole nukud ainult lastele, vaid ka haiglapatsientidele. Mu ema on pärast ajuoperatsiooni. Tõin talle selle nuku ja kõik arvasid, et see on päris beebi. Ka teised patsiendid tahavad seda. See on teraapianukk!!